EMİNE ÇORUK / SİHİR
349 okunma

EMİNE ÇORUK / SİHİR

ABONE OL
15/03/2022 12:58
EMİNE ÇORUK / SİHİR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir iş mi istiyorsunuz?
Bir işiniz olmasını istiyorsanız, aynı şeyi yapın. Oraya gitmeden önce, sizinle görüşme yapacak insanlardan enerji çekmeye başlayın. Ofise girdiğiniz zaman, enerji akışını eşitleyin.
Oradan ayrıldığınız zaman, enerji çekmeye devam edin ve enerjinin birazının onlara geri gitmesine izin verin. Bunu yaptığınız zaman, sizi unutmaları zor olur. Sizinle ilgili olan şeyi bilmezler, ama ‘Bu adamda bir şey var’ derler ve her zaman işe alınırsınız. Ama işi isteseniz iyi olur yoksa sıkıntıya düşersiniz.
Bu yalnızca icracılara veya çalışanlara uygulanmaz. Bir bağlantı yaratmak istediğiniz her zaman uygulanır. Bunu insanların sizi zihinlerinden çıkaramamalarını arzu ettiğiniz her zaman yapın ister bir iş olsun ister bağlantı yaratmak istediğiniz bir insan olsun.
Bunun yumuşak olduğunu hatırlamak önemlidir. Çok fazla çaba gerektirmez. Sadece enerjinin çekilmesini isteyin. Şimdi çekiyorum, biraz geriye akış yaratıyorum, tamam, harika. Bu kadar basit ve sadece bunun devam etmesine izin verin. Bunun üzerinde çalışmak zorunda değilsiniz.
Sadece gerçekleşmesini istersiniz ve sonra evren der ki, “Oh, iste alacaksın” Tamam, harika. Bu kadar basit. Kişinin aynı odada olması bile gerekmez. Dünyanın diğer tarafında olabilirler, etki yine gerçekleşir. Bu, şarkınız veya ürününüz için daha fazla arzu yeri yaratan şeydir.
Ürünümüzün somut bir şey olduğunu düşünmeye eğilimliyiz. Başkalarına verdiğimizin bir şey olduğunu düşünürüz. Hayır, o enerjidir. Performans sergilediğiniz zaman yarattığınız şey, özellikle insanları farklı bir olasılığa davet eden bir enerji seviyesidir. Sanat veya edebiyat yarattığınız zaman, herhangi bir şey yarattığınız zaman, değerinizin yarattığınız şey olduğunu kavramalısınız. Bu yarattığınız enerjidir, birilerine verdiğiniz şey değildir.
Sevgiyle hoşça ve güzelliklerle kalın…

Kaynak: SİHİR Gary M. Douglas & Dr. Dain Heer

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.