EMİNE ÇORUK / MURAT BAŞARAN BİLİNÇALTI VE DNA KODLARINLA YÜZLEŞME SEMİNERİ
  • Horoz Medya
  • Yazarlar
  • EMİNE ÇORUK / MURAT BAŞARAN BİLİNÇALTI VE DNA KODLARINLA YÜZLEŞME SEMİNERİ
677 okunma

EMİNE ÇORUK / MURAT BAŞARAN BİLİNÇALTI VE DNA KODLARINLA YÜZLEŞME SEMİNERİ

ABONE OL
02/03/2022 13:45
EMİNE ÇORUK / MURAT BAŞARAN BİLİNÇALTI VE DNA KODLARINLA YÜZLEŞME SEMİNERİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bilinçaltı Kişisel Gelişim Uzmanı Murat Başaran, İzmir’de ilki olan mucize ötesi bir seminere daha imza attı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirilen seminere, İzmir ve İzmir dışından gelen katılımcıların ilgisi büyüktü. Mustafa Necati İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan seminerde Anka frekansına uyumlanıp bilinçaltını yeniden kodlamak için salondaki yerlerini aldılar. Daha önceki deneyimlerine dayanarak ilki yapılan bu seminerde bulunmanın kendilerine yapacağı katkının heyecanını yaşıyorlardı.
Katılımcıların meraklı bekleyişlerinin ardından salona giren Başaran alkışlar eşliğinde karşılandı. İşine ve katılımcılarına verdiği önemle mutluluğu ve heyecanı fark ediliyordu. Katılımcılara hoş geldiniz diyerek açılış konuşması yapan Başaran, daha sonra salonda bulunan ailesini katılımcılara tanıttı. Sahneye davet ettiği kızı ile duygusal anlar yaşayan baba kız salondakileri de etkiledi.
Murat Başaran Akademi olarak kurdukları, Anka Eğitim Kültür Yardımlaşma Dayanışma Derneği yönetiminin sahneye davet edilmesiyle dernek yönetimi tarafından plaket alan Başaran: ‘Aldığım bu plaket daha büyük başarılara imza atacağımızın nişanesidir.’ dedi.
DNA kodlarınla yüzleşme seminerinde, anne karnından itibaren bilinçaltımıza yapılan kodlamalarla özümüzde gerçek bende olamıyoruz çoğu zaman. Duyduğumuz, gördüğümüz olumlu ve olumsuz her şeyi bilinçaltımıza kodlayarak bize ait olmayan kodlamalarla tıkanıklıklar oluyor yaşamda. Bilinçaltı Kişisel Gelişim Uzmanı Murat Başaran, gereksiz atık haline gelen bilinçaltını yeniden kodlayarak, gerçek kendini tanımayı keşfetmeyi hak ettiği mucize ötesi hayatın farkındalığını sağlıyor. Salondaki katılımcılara dağıtılan dokümanlara katılımcıların verdikleri cevap ile Başaran’ın yaptığı analizlerin doğruluğu ilginçti. Bu yapılan yanlış kodlamalarla oluşan bilinçaltının yeniden dönüşebileceğinden bahsetti. Gerçek kimliğinizin ortaya çıktığı, kendi içindeki maskeler ve DNA’larınla yüzleştiğin, farkındalık kazandığın binlerce insandan edilmiş tecrübelerin katılımcılara aktarıldığı muhteşem bir seminer oldu.
Küllerinden yeniden doğan Anka kuşunun hikayesiyle başlayan bu mucize ötesi uyanışın felsefesi ve gizli formülleri evrene Murat Başaran tarafından yayılıyor. Gerek sosyal ağlarda gerekse basında büyük yankı uyandıran çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Katılmaktan büyük keyif aldığım seminer bana farkındalık sağladı. Katılımcılara ve bana katkılarından dolayı Bilinçaltı Kişisel Gelişim Uzmanı Murat Başaran’a çok teşekkür ediyorum.
Murat Başaran ile Bilinçaltı ve DNA Kodlarınla Yüzleşme Seminerleri İstanbul 05 Mart, Kocaeli 8 Mart, Bursa 12 Mart, Ankara 19 Mart’ta katılımcılarını bekliyor. Murat Başaranın deyimi ile mucizelerimiz bol olsun…
Sevgiyle, hoşça ve güzelliklerle kalın…

EMİNE ÇORUK

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.