Total Banner
ZAFER İSLAMIN OLACAK İNŞALLAH…
217 okunma

ZAFER İSLAMIN OLACAK İNŞALLAH…

ABONE OL
25/01/2022 15:45
ZAFER İSLAMIN OLACAK İNŞALLAH…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla Tüm bu ateş çemberinin içende Çin’de Suriye savaşına katılacağını açıkladı..! İşte Peygamber Efendimiz s.a.v. in haber verdiği savaş geliyor. Melhame-i Kübra (Büyük Kıyım), kelime manası olarak “çok büyük ve çok kanlı” anlamına denktir. Hıristiyan inanışında bu savaşa Armagedon adı verilmektedir. İslam eskatolojisinde ise ahir zamanda gerçekleşeceğine inanılan, Mehdi’nin ilk zuhurunun olacağı, Amik Ovasında başlayacak, çok büyük ve çok kanlı geçecek olan ve “Büyük Kıyım” anlamına gelen savaştır. Ahir zaman savaşlarının ilki ve en büyüğüdür. Suriye’de uzun zamandır devam eden iç savaş artık Global boyutlara ulaştı ve korkutucu bir hal almaya başladı. Suriye’de yaşanan fitne ateşinin daha da büyümesi ve yeryüzünde günahların çok hızlı şekilde yayılmasıyla alametler bir bir gerçekleşmekte ve Mehdi/Deccal’in büyük savaşına doğru dünya hızla sürüklenmektedir.
PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V. BUNUNLA İLGİLİ NE DEMİŞTİ: “Amik ovasında bir savaş olacak. Sarı ırk (yani RUS) la büyük bir savaş olacak. Savaşa katılanların 3’te 1 kaçacak 3’te 1’i şehit olacak 3’te 1’i ise ALLAH’ın yardımıyla zafer kazanacak ancak ince bir nokta var. Bu savaşta RUM (NATO) yardım edecek. Bir kadının hamilelik süresi kadar anlaşmaya bağlı kalacak (9 ay) ama sonra anlaşmayı bozacak ve MELHAME-İ KÜBRA yani büyük savaş çıkacak. Çok insan şehit olacak. Kıyamete kadar bir daha böyle bir savaş olmayacak. Tamamen Müslümanlarla, kafirler arasında olacak. Zafer İSLAMIN olacak ancak çok insan kaybı olacak.”


Melhame-i Kübra – ARMAGEDDON Melhame-i Kübra, kelime manası olarak çok büyük ve kanlı savaş anlamına gelmektedir. İbranicede harmegido: Megido dağı’dır. Burası, Yahudiler ve Evanjeliklerin kıyamet savaşının kopacağına inandıkları yerdir. Akdeniz’den 15 mil içeride, Telaviv’den 55 mil kuzeydedir. İncil’de (16/16): “ve o, onları hep birlikte İbranicede Armagedon denilen bir yerde topladı” denilmektedir Vahiy’de.


Bu savaşı nükleer savaş şeklinde yorumlayanlar vardır, Ezekiel 38 ve 39. bölümleri temel alarak: “Çok şiddetli yağmurlar ve dolu, yangınlar ve kükürdün kaynaması, dağların düşmesi ve yüksek kayaların çöktüğü depremler…” ABD başkanı Ronald Reagan, 1980 ve 1983’deki konuşmalarında Armagedon’u telaffuz etmiş, “Armagedon’u yaşayacak nesil biz olabiliriz” demiştir. İslam kaynakları 70.000 Yahudi’nin Deccala tabi olacağını yazar. İsa ikinci defa avdet edecek ve deccalle savaşarak onu yenecektir. Bu savaşın gerçekleşeceği yer ise atların diz kapaklarına kadar kana gömüleceği haber verilen Amik Ovası’dır. Amik Ovası Torosların eteklerinde, Türkiye’de yer almaktadır. Hazır ol TÜRKİYE. SON SANCAK VE SON KALE TÜRKİYE… Zafer İSLAMIN olacak İNŞALLAH…Allah CC selamı bereketi Rahmeti üzerinize olsun

METİN ALKAN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.