Denizli Sarayköy Devlet Hastanesi kantin alanı kiraya verilecektir
174 okunma

Denizli Sarayköy Devlet Hastanesi kantin alanı kiraya verilecektir

ABONE OL
25/02/2022 10:36
Denizli Sarayköy Devlet Hastanesi kantin alanı kiraya verilecektir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İLAN (KANTİN KİRALAMA) T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DENİZLİ DEVLET HASTANESİ 1- İlimiz Sarayköy  ilçesinde  bulunan ve aşağıdaki tabloda yer alan taşınmaz malların belirtilen kısımlarının  belirtilen amaçta kullanılmak üzere kiralama ihalesi 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde yapılacaktır.
2- İhaleler, Sırakapılar Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:1 Merkezefendi/DENİZLİ adresindeki Toplantı Salonunda toplanacak Komisyon huzurunda yapılacaktır. Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
3- Bu ihaleye katılabilmek için isteklilerin aşağıdaki şartların taşınması ve gerekli belgelerin ihale dosyasına konulması gerekmektedir:

  1. İstekliler ihaleden önce geçici teminat makbuzu veya banka teminat mektubunu ihale esnasında Komisyona vermek zorundadır.

-İstekliler Geçici teminatı mektup olarak yatırması halinde Denizli Devlet Hastanesi adına alması,belirtilen tutarı nakit yatırmak isteyenler; DENİZLİ DEVLET HASTANESİ VEZNELERİ VEYA HALK BANKASI DENİZLİ ŞB TR 500001200935200006000098 NOLU HESABA  (Açıklama kısmına hangi ihale için ,yatıranın firma bilgileri vergi no,TC. nolarını belirterek) yatırmaları gerekmektedir.                         
-Geçici teminat, tedavüldeki Türk parası, mevduat ve katılım bankalarının verecekleri süresiz teminat mektupları ve hazine müsteşarlığınca ihraç edilen devlet iç borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri içerebilir.

  1. Gerçek kişi olması halinde ikametgâh ilmühaberi ile Nüfus Kayıt Örneğinin aslı veya arkalı önlü ve T.C Kimlik numarasını içeren idarece onaylanmış nüfus cüzdanı fotokopisi,
  2. Yasal yerleşim yeri sahibi olmaları, tebligat için Türkiye de adres beyanı ve ayrıca irtibat için telefon numarası ile varsa faks numarası,   
  3. Tüzel kişi olması halinde ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilan yapılan hallerde ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, Tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge;
  4. Gerçek kişi olması halinde Noter tasdikli imza beyannamesi,
  5. Tüzel kişi olması halinde ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakların üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, Bu bilgilerin tamamının bir ticaret sicil gazetesinde bulunmaması halinde bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletname vereceklerdir.
  6.  Kantin yeri kiralama işi için;

-İhaleye katılacak gerçek kişilerin Kantin ustalık belgesi veya kantin işletme belgesi sunması gerekmektedir. Bunların haricinde diğer ustalık belgeleri kesinlikle kabul edilmeyecektir.
-İhaleye katılacak tüzel kişilik ise İlgili Meslek Odalarından Kantin ve /veya Kafeterya İşletme Belgesi veya kamu kurumunda Kantin ve /veya Kafeterya İşletmeci olarak hizmet verdiğini gösteren resmi makamlarca onaylanmış bir belgeyi İhale Komisyonuna sunacaktır.

  1. İhale için son altı ay içinde Cumhuriyet Başsavcılığından alınmış adli sicil kayıt sorgulama belgesi istenilecektir.
  2. İstekliler Kira Şartnamesini imzalayarak ihale komisyonuna sunmalıdırlar.
  3. İstekliler ihale ilk ilan tarihinden sonra alınmış vergi borcu ve SGK borcuna dair ilgili belgeleri ihale komisyonuna sunmaları gerekmektedir.

4- İstekliler 2886 sayılı Kanunun 37. maddesine uygun olarak düzenleyecekleri tekliflerini ihalenin başlama saatine kadar İhale Komisyonu Başkanlığına ulaşmış olmak kaydıyla iadeli taahhütlü bir mektupla da gönderebilirler. Postada meydana gelecek gecikmeler halinde teklif işleme alınmaz.
5- Kiralama ihaleleri Katma Değer Vergisinden muaf olup, ihale bedelinden yasal oranda Damga Vergisi tahsil edilecektir.
6- Şartnameler ve ekleri mesai saatleri içinde Sırakapılar Mah. Şehit Albay Karaoğlanoğlu Cad. No:1 3. Kat Merkezefendi/DENİZLİ adresindeki Denizli Devlet Hastanesi Satın Alma Biriminden bedelsiz görülebilir.
7- Taşınmaz için açık ihale usulü ile kiralama yapılacağından ilgili evraklar  kapalı zarf içinde sunulacaktır. Zarf üzerinde idarenin adı, adresi, hangi kiralanacak taşınmaza ait olduğunu gösterir bilgiler ile isteklinin adı, soyadı ve tebligata esas açık adresi yer alacaktır. Zarf içerisinde mevzuatlara uygun şekilde, ilan ve şartnamede istenilen dokümanlar ve ilgili ihaleye ait geçici teminatı da ekleyerek, zarfın yapıştırılan yerinin yetkili kişilerce imzalanıp kapatılarak,  ihalenin başlangıç  saatinden önce idare yetkilisine teslim edilecektir

https://www.ilan.gov.tr/ilan/931970/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-denizli-saraykoy-devlet-hastanesi-kantin-alani-kiraya-verilecektir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.