Denizli Serinhisar’da 3 katlı bina icradan satılıktır
6321 okunma

Denizli Serinhisar’da 3 katlı bina icradan satılıktır

ABONE OL
05/04/2023 09:42
Denizli Serinhisar’da 3 katlı bina icradan satılıktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

T.C.
ACIPAYAM İCRA DAİRESİ2019/82 TLMT.
TAŞINMAZIN GAZETE İLANI

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2019/82 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO’LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Denizli İl, Serinhisar İlçe, AŞAĞI Mahalle/Köy, Köyiçi Mevkii, 137 Ada, 19 Parsel, Taşınmaz tapu kaydına göre avlu vasfındadır. Bilirkişi raporuna göre; Taşınmaz Serinhisar ilçe merkezinde konumludur. Bölge eski yapılardan ve son yıllarda inşa edilmekte olan 3-4 katlı yeni yapılardan oluşan konut alanıdır. Orta gelir grubu tarafından rağbet gören bölgede, eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. Bölge Serinhisar Belediyesi sınırlarında olup yeterli altyapıya sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde;Çarşı Camii, Serinhisar Belediyesi, Serinhisar Otogarı, Serinhisar Devlet Hastanesi yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım sorunu bulunmayıp, taşınmaza ulaşım gerek toplu taşıma araçları ile gerekse özel araçla sağlanabilmektedir.Taşınmaz üzerinde işyeri ve mesken olarak kullanılan üç katlı betonarme bina ve arka cephesinde tek katlı depo amaçlı kullanılan yapı bulunmaktadır. ÜÇ KATLI BETONARME YAPI: Parselin güney cephesinde yer almaktadır. Betonarme yapı tarzında, IIIA yapı sınıfında, zemin kat + 2 normal kat olmak üzere toplam 3 kat olarak inşa edilmiştir. Bina zemin katı 161,00 m2 brüt alanlı olup iş yeri olarak kullanılmaktadır. 1. Ve 2. katları 161,00 m2 brüt alanlı olup mesken olarak kullanılmaktadır. Toplam 483,00 m2 brüt alanlıdır. Keşif tarihi itibari ile taşınmazın içerisine girilememiştir. Dışarıdan yapılan gözlemler sonucu işyeri ve mesken olarak kullanıldığı görülmüştür. Bina ana giriş kapısı demir doğramadır. Zemin kat işyeri giriş kapısı demir doğramadır. Pencere doğramaları PVC doğramadır. Bina dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Çatısı teras çatı biçimindedir. Binanın yaklaşık 25-30 yıllık olup yıpranma payı %25 olarak alınmıştır. TEK KATLI DEPO YAPI: Parselin kuzey cephesinde yer almaktadır. Yığma yapı tarzında, IIB yapı sınıfında, tek kat olarak inşa edilmiştir. Hali hazırda depo olarak kullanılmaktadır. Brüt 67,00 m2 alanlıdır. Bina dış cephesi briket duvar örülü, sıvasız, boyasızdır. Çatısı ahşap oturtma çatı üzeri kiremit kaplamadır.Binanın yaklaşık 25-30 yıllık olup yıpranma payı %25 olarak alınmıştır. Borçlu hissesi tamdır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1152591/emlak-bina-apartman-denizli-serinhisarda-3-katli-bina-icradan-satiliktir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.