Denizli Merkezefendi’de muhtelif iş yerleri mahkemeden satılıktır
184 okunma

Denizli Merkezefendi’de muhtelif iş yerleri mahkemeden satılıktır

ABONE OL
19/03/2022 09:56
Denizli Merkezefendi’de muhtelif iş yerleri mahkemeden satılıktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

T.C.
DENİZLİ 4. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU2021/19 SATIŞ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : Taşınmazın Özellikleri : Denizli İli, Merkezefendi İlçesi, Saraylar Mh. 6387 Ada, 3 Parsel sayılı 1.808,00 m2.yüzölçümlü taşınmaz tapuda kargir ev ve müfrez ev ve arsa şeklinde kayıtlı olup, taşınmaz üzerinde krokide A ile gösterilen 255 m2 taban alanlı, 6387 Ada 2 Parsel maliklerinden Ali Rıza oğlu Osman Özgür’e ait olduğu iddia edilen ve halen RENOTEK ismiyle faaliyet gösteren araç bakım servisinin bulunduğu, servisin krokide H ile gösterilen 89 m2 taban alanlı kısmının ise Denizli-İzmir karayolunda kaldığı ve B ile gösterilen 554 m2 taban alanlı tapuda hisseleri bulunan Musa evlatları Halil ve Orhan İmançlı ile Mustaa oğlu Rıza Odabaş’a ait olduğu iddia edilen halen İMTAŞ ismiyle faaliyet gösteren işyerinin bulunduğu, işyerinin satış ofisinin de içinde bulunduğu krokide I ile gösterilen 197 m2 taban alanlı kısmının ise Denizli-İzmir karayolunda kaldığı ve krokide C ile gösterilen 95 m2 taban alanlı ofis ve krokide D ile gösterilen 214 m2 taban alanlı tapuda hissesi olmayan Nevzat Yolcu’ya ait olduğu iddia edilen ve yıkama yağlama ve müşteri bekleme yeri olan işyerinin bulunduğu ve işyerinin krokide G ile gösterilen 27 m2 taban alanlı kısmının ise Denizli-İzmir karayolunda kaldığı, krokide E ile gösterilen 68 m2 taban alanlı 2 katlı ofis binası ve F ile gösterilen 92 m2 taban alanlı tapuda hissesi bulunan davacı Cengiz Subaşı’na ait olduğu iddia edilen CENGİZHAN ismiyle faaliyet gösteren araç satış ofisinin bulunduğu, krokide J ile gösterilen imar planı dışında tescilsiz alanda kalan bina davaya konu parsele 17,25 m2 tecavüzlüdür. Taşınmaz Denizli-İzmir Devlet Karayolu üzerindedir. Sümerpark AVM’ye 100 mt, Otogar’a 500 mt, Valiliğe 900 mt mesafededir. PTT, su, elektrik, kanalizasyon gibi alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Taşınmaz üzerinde Cengizhan Motorlu Araçlar, Bosh-Oker (4×4 Ekspertiz Oto Yıkama mahkeme aşamasındaki adı), İmtaş Şirketler Grubu, Renotek (bir kısım) isimli ticari işletmelerin olduğu yapılar bulunmaktadır.
CENGİZHAN MOTORLU ARAÇLAR: Bulunduğu bölümde taşınmaz tek katlı ve iki katlı iki ayrı yapı bulunmaktadır. Krokide E ve F ile gösterilmiştir. F ile gösterilen tek katlı olan yapı 92 m2 alanlıdır. Yaklaşık 5-6 yıllık biryapı olup yönetici ofisi olarak kullanılan yapı; sekreterya, yönetici ofisi, ardiye ve banyo-WC bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcut yapıda I.sınıf kaliteli malzeme kullanılmıştır. Bahçe kısmında araçlar için demir profil yardımıyla gölgelik mevcuttur. III-B grubu yapı sınıfına girmektedir. Yıpranma payı %10’dur. E ile gösterilen 68 m2 alanlı iki katlı olan yapı yaklaşık 25 yıllıktır. Bina girişinin sol tarafında açık bir bölüm araç bakım (yıkama) yeri olarak ayrılmış, bina içerisinde ise alt katta ofis, üst katta mutfak, çay ocağı, ofis, depo, WC’den oluşmaktadır. III-A grubu yapı sınıfına girmektedir. Yıpranma payı %25’dir.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/950567/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-denizli-merkezefendide-muhtelif-is-yerleri-mahkemeden-satiliktir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.