Denizli Büyükşehir Belediyesi, akaryakıt ve servis istasyonu alanını satışa çıkardı
  • Horoz Medya
  • İLANLAR
  • Denizli Büyükşehir Belediyesi, akaryakıt ve servis istasyonu alanını satışa çıkardı
152 okunma

Denizli Büyükşehir Belediyesi, akaryakıt ve servis istasyonu alanını satışa çıkardı

ABONE OL
02/11/2022 08:48
Denizli Büyükşehir Belediyesi, akaryakıt ve servis istasyonu alanını satışa çıkardı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İLAN
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

Madde 1.    Mülkiyeti Denizli Büyükşehir Belediyesine ait, aşağıda tapu bilgileri verilen 1 adet taşınmaz, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35. maddesi (a) bendi uyarınca kapalı teklif usulü ile ihale yoluyla satılacaktır.  

NoİlçeMahalleAdaParselAlan (m²)Muhammen Bedel (TL)İmar DurumuGeçici Teminatİhale Gün ve Saat
1MerkezefendiKayaköy796613352,0025.140.000,00 TLAkaryakıt ve Servis İstasyonu Alanı754.200,00 TL17.11.2022 – 14.15

Madde 2.    İhale, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Delikliçınar Belediye Hizmet Binası Altıntop Mahallesi Lise Cad. No:2 Kat:1 de bulunan Encümen salonunda, Belediye Encümenince yapılacaktır. 

Madde 3.    İhale şartnamesi ve ekleri, Altıntop Mahallesi Lise Caddesi No:2, Merkezefendi/DENİZLİ adresinde bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası’nın 5. Katında yer alan Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Taşınmaz Mallar Şube Müdürlüğünde bedelsiz görülebilir veya temin edilebilir.                            

Madde 4.    İstekliler, teklif mektuplarını ihale günü saat 14.15’e kadar Denizli Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı’na kayıt numarası alarak teslim edecekler veya Altıntop Mahallesi Lise Caddesi No:2, Merkezefendi/DENİZLİ adresinde yer alan Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığına iadeli taahhütlü olarak da gönderebilecektir. 

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1072388/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-denizli-buyuksehir-belediyesi-akaryakit-ve-servis-istasyonu-alanini-satisa-cikardi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.