Çardak havalimanı taksi hizmeti ihale ile kiraya verilecektir
160 okunma

Çardak havalimanı taksi hizmeti ihale ile kiraya verilecektir

ABONE OL
25/02/2022 10:36
Çardak havalimanı taksi hizmeti ihale ile kiraya verilecektir
0

BEĞENDİM

ABONE OL

(DHMİ) DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN
KONU: DENİZLİ ÇARDAK HAVALİMANI TAKSİ HİZMETİ KİRALAMA İHALESİ İLANI 1. Denizli Çardak Havalimanı taksi hizmeti ilgili kuruluşlar tarafından Denizli il sınırları içerisinde ticari taksi hizmeti vermek üzere yetkilendirilen  en fazla 4 (dört) yaşında ve en az 10 (on) adet (20 T ….) plakaya haiz araçlarla hizmet verilmesi kaydıyla beher araç için KDV dahil 1.750.-TL/Ay (BinyediyüzelliTL) muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ihale edilerek 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir.

2. Söz konusu taksi hizmetine mahalle ait sözleşme taslağı ve ihale şartnamesi DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı veya Denizli Çardak Havalimanı Müdürlüğünden KDV dâhil 250.-TL (İkiyüzelliTL) karşılığında temin edilebilir.

3. İhaleye katılmak isteyenler 25.000.-TL (YirmibeşbinTL) geçici teminat vereceklerdir.

4. Taksi hizmetine talip olanlar 25.02.2022 günü saat 13:30’e kadar ihale şartnamesinde belirtilen evrakları tamamlayıp DHMİ Denizli Çardak Havalimanı Müdürlüğü Evrak Birimine vereceklerdir. Belirtilen tarih ve saatten sonra yapılacak başvurular ile posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

5. İstenen belgeleri eksik, yanlış veya zamanında getirmeyenlerin müracaatları yapılmamış sayılacaktır.

6. Söz konusu mahal ile ilgili olarak daha önce İdaremize verilen dilekçeler geçersizdir.

7. İhale 25.02.2022 günü saat 14:00’da DHMİ Denizli Çardak Havalimanı Müdürlüğünde yapılacaktır.

8. Kuruluşumuz yapılan bu ihalede 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu ile 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununa tabi olmayıp ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/932673/ihale-duyurulari-kullanim-hakki-ve-isletme-haklarinin-kiraya-verilmesi-cardak-havalimani-taksi-hizmeti-ihale-ile-kiraya-verilecektir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.