MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, ÖĞRENCİ EVİNE MİSAFİR OLDU
422 okunma

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, ÖĞRENCİ EVİNE MİSAFİR OLDU

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, üniversiteli gençlerin öğrenci evine misafir oldu. Gençlerle sohbet eden Milletvekili Şahin Tin; “Vatan ve millet sevgisiyle yoğrulan, değerlerimize sıkı sıkıya sarılan, ilim ve hikmet arayışında yol alan gençlerimiz geleceğimizin emanetçileri. Ömrümüzün en kıymetli hazinesi gençlerimize güvenimiz tam” dedi.

ABONE OL
30/12/2021 16:48
MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, ÖĞRENCİ EVİNE MİSAFİR OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Meclis çalışmalarına verilen arada Denizli’de ziyaretlerini sürdürüyor. Toplumun her kesimiyle diyalog içinde olduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin, meseleleri yerinde tespit edip çözüm üretmek için sahada olmanın önemine işaret etti. Öğrenci evine konuk olan ve gençlerle sohbet eden Milletvekili Şahin Tin, gayret ve gayelerinin iyiye ve güzele dair ne varsa savunan bir gençliğin önünü açmak olduğunu söyledi.  Şahin Tin, “Pamukkale Üniversitesinde tahsil gören genç kardeşlerimizin ikamet ettiği öğrenci evine konuk olduk. Onların hal hatırlarını sorduk, sohbet ettik. Hayatımızda iz bırakan anılarımızı ve tecrübelerimizi paylaştık. Her biri ayrı ayrı kendilerine hedefler çizerek yola koyulmuşlar, heyecanlı ve gayretliler. Bize düşen gelecek kuşakların önünü açmak, gençlerimize destek olmak. Çünkü hakkın ve adaletin tarafında olan bir nesli yetiştirmek en önemli vazifelerimiz arasındadır. Biz bu bilinçle vazifemizi yerine getiriyoruz. Türkiye’nin en önemli ihtiyacı nitelikli, ilim, irfan ve bilim zırhını kuşanmış güçlü insan kaynağıdır. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi artık gençlerimizi hedef alan saldırılara, ihanet şebekelerine asla geçit vermeyeceğiz. Türkiye’yi gençlerimiz ile büyütüp daha güçlü hale getireceğiz” dedi.


“GENÇLERİMİZ ÖMRÜMÜZÜN EN KIYMETLİ HAZİNESİDİR”


Gençlerle bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Hayatının merkezine ahlak ve maneviyatı yerleştirmiş genç kardeşlerimizin nezaketi ve ev sahipliği bizi ziyadesiyle memnun etti. Vatan ve millet sevgisiyle yoğrulmuş, ilim ve hikmet arayışında yol almış gençlerimiz bizim her daim gurur vesilemiz. Dava ahlakıyla yetişmiş gençlerimize güveniyoruz. Siz gençlerimizin içinden dünya çapında matematikçiler, sporcular, edebiyatçılar, sanatçılar, müzisyenler, kimyacılar, doktorlar, mühendisler çıkacak. Dava ateşimizi körükleyen Necip Fazıllar çıkacak. Hiçbir gencimizi siyasi hesapların kurbanı ettirmeyeceğiz. Yıllarca sağ sol deyip yok edilen gençlerimizin acısı hep yüreğimizde. Artık ülkemizde böyle acılar yaşansın istemiyoruz. Ülkemizin gurur kaynağı gençlerimizi hep birlikte yeşertmek ve tüm dünyaya ışık saçmasına imkân sunmak için el birliğiyle çalışıyoruz, çalışacağız. Ömrümüzün en kıymetli hazinesi şüphesiz gençlerimizdir. İstiklal ve istikbalimizin sancağı gençlerimizin ellerinde ilelebet var olacaktır” dedi. 


“GAYRETİMİZ VE MÜCADELE HEYECANIMIZ VAR”


“Milletimizin bize yüklediği sorumluluğun farkındayız” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Denizli’mize, ilçelerimize, mahallelerimize kısacası milletimize ve memleketimize hizmet etmek gibi bir gayretimiz ve mücadele heyecanımız var. Büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etme vazifemiz var. Bu inançla gece gündüz demeden çalışıyoruz. Birlikte var olabilmek için birbirimizin sorunlarına vakıf olmamız gerekiyor. Birbirimizi anlamamız, meselelere birlikte çözümler sunmamız icap ediyor. Milletimizin teveccühüne layık olabilmek için daha çok çalışmak mecburiyetinde olduğumuzun farkındayız. Gönül sınırlarımızda yaşayan tüm kardeşlerimize el uzatmak medeniyetimizin bize yüklediği tarihi bir sorumluluktur. Gelecek günlerin daha müreffeh olması için hep birlikte elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz” dedi.

Editör : Abdullah GÖNÜLTAŞ / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.