MUTLU YILLAR DENİZLİM
529 okunma

MUTLU YILLAR DENİZLİM

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, halkın yeni yılını kutladı. Başkan Erdoğan, yılbaşı mesajında Denizlililer’e “Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ile başarı getirmesini dilerim. El birliğiyle ve yine hep beraber, çok daha güzel günlere ulaşacağız” diye seslendi.

ABONE OL
30/12/2021 16:33
MUTLU YILLAR DENİZLİM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yılbaşı mesajında şu görüşlere yer verdi: “Geride kalan bir yıl zarfında, Denizli Ticaret Odası olarak Nefes Kredisi, Can Suyu Kredisi ve KGF desteği olarak, odamızın tüm kaynaklarını, pandemi sürecindeki finansman ihtiyaçlarını karşılamak üzere üyelerimizin kullanımına sunduk. Şehrimizin sanayisine ve geleceğine yeni bir yön verecek olan Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm Projemiz ve Denizli Teknik Tekstil Merkezi’mizde önemli bir aşama kaydettik. Üyelerimizle sıcak teması asla elden bırakmadık; sahada olan biten ne varsa an be an hem de hiç ara vermeden takip ettik… Ekonomide pandeminin etkilerini azaltmaya yönelik çalışmalar yürüttük. Her an sahadaydık; üyelerimizin yanındaydık…

Semt semt kapı kapı dolaştık. Hatta ilçelerimize kadar ulaştık; üyelerimizle iş yerlerinde sektörlerini görüştük. İşleriyle ilgili istişarede bulunduk. Onlardan edindiğimiz bilgilerin ve önerilerin ışığında, birçok etkili, önemli ve değerli isme, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’miz ile ilgili bakanlıklarımız ve kurumlarımıza, oluşan her fırsatta iş aleminin sorunlarını anlattık; çare aradık. Üyelerimiz ve sorunları için, bildiğimiz her kapıyı çaldık; beklentilerimizi aktardık. Her görüşmemizde tüm sektörlerimizin, KOBİ’lerimizin ve esnafımızın, devlet desteklerinden yararlanmaya devam etmesi gerektiğini belirttik. Görevden ve sorumluluktan hiç kaçmadık.

Yorulmadık ve yılmadık. Hiçbir işimizi yarım bırakmadık. Hiçbir üyemizi de yalnız bırakmadık; her an her yerde yanlarındaydık. İşletmelerine kadar gittik. Her kapımızı çalanı da kabul ettik. Hepsini tek tek dinledik… Ne beklediklerini ne halde olduklarını ve ne istediklerini ilk ağızdan öğrendik; hepsini ilgili ve sorumlu yerler ile isimlere ilettik. Bu zor dönemde, hep beraber çalıştık ve kazandık; sonuç olarak aziz milletimiz, ülkemiz ve Denizli’miz kazandı! Bahtiyarız. Yeni yılda daha büyük işler, projeler ile faaliyetlere imza atmanın azmi ve heyecanı içindeyiz. Üyemiz olan yaklaşık 20.000 firmamız ve çalışanlarıyla Denizli Ticaret Odamızı, şehrimizin en büyük ve en etkili sivil toplum kuruluşu yapma onurunu, hemşehrilerimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daha gidecek çok yolumuz, yapacak işimiz, katedecek mesafemiz ve ulaşılacak hedeflerimiz var. Yeni yılın herkese sağlık, mutluluk, huzur ile başarı getirmesini dilerim. El birliğiyle ve yine hep beraber, çok daha güzel günlere ulaşacağız.”

Editör: Abdullah GÖNÜLTAŞ / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.