“GELECEK NESİLLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ “
396 okunma

“GELECEK NESİLLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ “

İlim, fikir, siyaset, devlet, bilim ve dava adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 11. Yıldönümünde Milli Çocuk Dergisi kapağına ve sayfalarına "Hakkı savunan adam" başlığıyla Erbakan Hoca'yı taşıdı.

ABONE OL
25/02/2022 17:33
“GELECEK NESİLLERE TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ “
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bunun üzerine harekete geçen Milli Çocuk Dergisi Denizli Temsilcisi Ekrem Çetin, Denizli’de Çalışmalarına hız vererek derginin bu sayısını okuyucularıyla, aboneleriyle ve Denizli’deki Çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Çetin; “Bugün her daim davasında haklı çıkan Erbakan Hoca’nın idealleri, çözüm önerileri ve fikirleri mevcut dünyaya bir panzehir olabilecek niteliktedir. Bu ülkede ‘Milli’ kelimesini tek doğru kullanan lider Erbakan’dır. Adi düzene karşı, adil düzen mücadelesi vermiştir.  Milletimiz sahte kahramanları değil, asıl kahramanları öğrenmeli ve anlamalıdır. Bizler, bu minvalde herkesi Erbakan’ı doğru anlamaya, doğru okumaya ve doğru düşünmeye davet ediyoruz.” Erbakan Hoca’yı anlayan, okuyan ve onun projelerini uygulayan bir neslin varlığı en büyük arzumuzdur. Bizler, Erbakan Hocamızın bütün yönlerini gelecek nesillere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Ülkemizin en etkili milli ve yerli karakterini Çocuklara öğreterek, onlar için hazırlanan Milli Çocuk dergisi vesilesi ile Erbakan hocamızın mücadele azmini, çalışkanlığını, dürüstlüğünü, milli ve manevi değerlere bağlılığını çocuklarımıza aktarmış oluyoruz. Hedefimiz, bu ülkenin evlatlarının Necmettin Erbakan’ı örnek alarak yerli ve milli kimlikle bütünleşmelerini sağlamak.  Bizler çocuklarımızı doğru kaynaklarla, doğru bilgilerle, doğru karakterlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Çünkü bu ülkeye yeni Erbakanlar lazım” dedi.

Editör: Salih ÖZTÜRK / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.