Kendi sahasında Bağbaşı Zeytinköyspor’u farklı mağlup eden Sarayköyspor’da galibiyet sevinci yaşanıyor. Takım olarak çok iyi bir aile olduklarını ve maçlarda görev alan her futbolcusunun görevini en iyi şekilde yaparak başarının kendiliğinden geldiğini dile getiren Sarayköyspor sportif direktörü Mert Sütçü, lig sonunda aynı başarıyı göstererek belirledikleri hedefe ulaşacaklarını söyledi. Kırmızı siyahlı takımın sportif direktörü Sütçü,” Bağbaşı Zeytinköyspor maçını mutlaka kazanmalıydık ve öylede oldu. İki takım oyuncuları da sahada iyi mücadele ettiler ve şans bizden yanaydı. Biz bundan sonra daha iyi olmak zorundayız. İyi ve kaliteli bir kadromuz var ve büyük bir aile olduk. Ayrıca taraftarlarımız ise bizleri her zaman sahip çıkıyor ve büyük destek veriyorlar. Bizde kendilerine galip gelerek en büyük mutluluğu veriyoruz” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / Haber Merkezi
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.