Ligde kalan son üç maçı kazanmak istediklerini ve bunların ilkinde Pazar günü deplasmanda Alanya Kestel ile zor maça çıkacaklarını dile getiren Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet, futbolcuları ile toplantı yaparak maçın önemini anlatmaya devam ediyor. Alanya Kestel maçını kazanmak için Alanya’ya gideceklerini dile getiren Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet, ” Pazar günü deplasmanda Alanya Kestel ile zorlu maça çıkacağız. Bu konuda futbolcularıma gerekli uyarıları yapmaya devam ediyoruz. Zor bir maç olacak ve biz zorlu maçtan kesinlikle puanla döneceğiz. Son haftalarda futbolcularım çok iyi performans gösteriyor ve bunu Alanya deplasmanından da tekrar edeceğiz” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / Haber Merkezi
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.