rel="nofollow" href="https://www.ozel-denizli.tekdenhastaneleri.com/" target="_blank">
Denizli Pamukkale’de 686 m² arsa mahkemeden satılıktır
174 okunma

Denizli Pamukkale’de 686 m² arsa mahkemeden satılıktır

ABONE OL
21/09/2022 08:24
Denizli Pamukkale’de 686 m² arsa mahkemeden satılıktır
0

BEĞENDİM

ABONE OL

T.C.
DENİZLİ 3. (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU2022/15 SATIŞ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
Taşınmazın Özellikleri : Denizli İli, Pamukkale İlçesi Yiğenağa Mahallesi, 148 ada 6 parselde kayıtlı 686,00 m2 yüzölçüme sahip ‘Kerpiç Ev Samanlık, Ahır Ve Arsası’ vasfında taşınmazdır. Taşınmaz Güzelköy Mahallesi merkezinde konumlu olup Pamukkale İlçe merkezine 9,50 km mesafede konumludur. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araç ile sağlanabilmektedir. Bölgede köy yerleşim alanı içerisinde tek katlı veya 2 katlı yapılaşmalar olup, köy yerleşim alanı dışında genellikle tarım arazilerinin ve küçük sanayi yapılarının olduğu bölgedir. Ana Taşınmaz uygulama imar planında ve hali hazırda batı cephesinde imar yoluna cepheli olup, diğer yönlerde komşu parsellere cephelidir. Ana taşınmaz düz bir topoğrafyaya sahip olup, geometrik olarak kare şekle yakındır. Taşınmaz üzerinde Fen Bilirkişi raporunda bulunan kroki üzerinde A harfi ile gösterilen 135,00 m2 alanlı tek katlı betonarme bina, B harfi ile gösterilen toplamda 148,00 m2 alanlı iki katlı betonarme bina, C harfi ile gösterilen 31,00 m2 alanlı tek katlı yığma bina, D harfi ile gösterilen 65,00 m2 alanlı tek katlı yığma bina, E harfi ile gösterilen 98,00 m2 alanlı tek katlı yığma müştemilat ve F harfi ile gösterilen 167,00 m2 alanlı tek katlı yığma mutfak yapısı olduğu görülmüştür.
A) Tek Katlı Betonarme Bina: Taban alanı 135,00 m2 olan tek katlı betonarme binadır. Mesken olarak kullanılmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalı, bina üzeri çatı örtülüdür. Ana bina giriş kapısı çelik kapıdır. Binada pencereler pvc doğrama olup kapılar camlı ahşap doğramadır. Taşınmaz 2 oda, salon, mutfak, koridor ve banyo-wc hacimlerinden oluşmaktadır. Kuru hacimlerde zeminler laminant parke kaplama, duvarlar alçı sıva üzeri boyalı olup tavanlar spotlu asma tavandır. Islak hacimlerde zeminler ve duvarlar seramik kaplama olup tavanlar pvc asma tavandır. Mutfak dolapları mdf kaplama olup tezgâhı granittir. Binada ısınma ısı pompasıyla sağlanmaktadır. Bina kapsamlı tadilat görmüştür.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1049237/emlak-arsa-denizli-pamukkalede-686-m2-arsa-mahkemeden-satiliktir

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.