• Horoz Medya
  • İLANLAR
  • Denizli Çameli’nde 522 m² tarla icradan satılıktır(çoklu satış)
147 okunma

Denizli Çameli’nde 522 m² tarla icradan satılıktır(çoklu satış)

ABONE OL
25/02/2022 10:38
0

BEĞENDİM

ABONE OL

T.C.
ÇAMELİ İCRA DAİRESİ2018/85 TLMT.
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO’LU TAŞINMAZINÖzellikleri: Denizli İl, Çameli İlçe, 277 Ada, 1 Parsel, ÇİĞDEMLİ Mahalle/Köy, Kızılcıklı Mevkii, Taşınmazın tespit gününde sürülü ve ekili olmadığı içerisinde ekili herhangi bir ürün bulunmadığı görülmektedir. Taşınmaz içerisinde dikili olarak 40cm çapında bir adet meşe palamudu ağacı bulunmaktadır. Bu meşe ağacından yaklaşık 200 Kg odun elde edilebilir. Taşınmazın etrafında ve civarında taşınmazı sulamaya elverişli herhangi bir su kaynağı veya sulama arkı bulunmamaktadır. Toprak yapısı itibariyle kumlu killi az taşlı düz bir yapıda kıraç nitelikte içerisinde bulunan ürünleri yetiştirmeye elverişli durumda toprak yapısına sahiptir. Taşınmazın arazi değeri mahalle yerleşim alanı dışında bulunması batı ve kuzey sınırının arazi yolu ile bağlantılı olması yerleşim alanına olan uzaklığı batısının yol ve devamında tarım arazileri doğusunu ve güneyinin tarım arazileri ile çevrili olması gibi hususlar ile tarımsal arazi piyasasında geçerli rayiç fiyatları göz önüne alınarak değerlendirilmiştir.
Yüzölçümü: 522,48 m2
İmar Durumu: İnşaat tarzı İl Gıda Tarım Müd. uygun görüşü ile ruhsat verilebilir.
Kıymeti: 2.732,40 TL
KDV Oranı: %18
Kaydındaki Şerhler: Muhtelif haciz şerhleri bulunmaktadır.
1. Satış Günü: 15/02/2022 günü 10:00 – 10:05 arası 2. Satış Günü: 15/03/2022 günü 10:00 – 10:05 arası
Satış Yeri: ÇAMELİ HÜKÜMET KONAĞI – İCRA MÜDÜRLÜĞÜ ODASI
———————————————————————————————————————–
2 NO’LU TAŞINMAZINÖzellikleri: Denizli İl, Çameli İlçe, 322 Ada, 37 Parsel, ÇİĞDEMLİ Mahalle/Köy, Yassıpınar Mevkii, Taşınmazın tespit gününde sürülü olduğu sürülerek nadasa bırakılmış olduğu görülmektedir. Taşınmaz içerisinde dikili olarak herhangi bir ağaç bulunmamaktadır. Taşınmazın batı sınırında taşınmazı sulamaya elverişli sulama arkı bulunmaktadır.Toprak yapısı itibariyle kumlu killi az taşlı düz bir yapıda sulanabilir nitelikte içerisinde bulunan ürünleri yetiştirmeye elverişli durumda toprak yapısına sahiptir. Taşınmazın arazi değeri mahalle yerleşim alanı dışında bulunması Çiğdemli-İmamlar mahalle asfaltına bağlantılı olması yerleşim alanına olan uzaklığı doğusunun kuzeyinin ve güneyinin Tarım arazileri batısının yol ve devamında tarım arazileri ile çevrili olması gibi hususlar ile tarımsal arazi piyasasında geçerli rayiç fiyatları göz önüne alınarak hesaplanmıştır.
Yüzölçümü: 411,06 m2
İmar Durumu: İnşaat tarzı İl Tarım ve Orman Müd. İzni ile İnşaat ruhsatı verilebilir. Kıymeti: 3.288,50 TL
KDV Oranı: %18

https://www.ilan.gov.tr/ilan/898249/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/denizli-camelinde-522-m%C2%B2-tarla-icradan-satiliktir-coklu-satis-

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.