Acıpayam Belediyesi Talip Özkan Sanat Merkezinde gerçekleşen programa Acıpayam Kaymakamı Mustafa Gürbüz ,Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Şammas Altan, İlçe Jandarma Komutanı Üstgm. Yasin Gökçe, İlçe Emniyet Müdürü Salih Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman İzgi, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, daire ve kurum amirleri ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, günün anlam ve önemini anlatan konuşmaların ardından öğrenciler tarafından şiirler okundu. Acıpayam Anadolu Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırladıkları orotoryo ve koro sahnelendi.
Okullar arasında düzenlenen İstiklal Marşını güzel okuma, şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerin takdim edilmesiyle program sona erdi.
Editör: Fatma HAYTAN / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.