Pazar günü deplasmanda Alanya Kestel ile oynayacak Kızılcabölükspor bu maçın hazırlıklarını teknik direktör Hasan Şermet gözetiminde sürdürmeye devam ediyor. Sarı kırmızılılar Alanya Kestel maçını kazanmak ve üç puan almak için bütün gücünü sahaya yansıtacak. İlk yarının son üç haftasında zorlu rakiplerle oynayacaklarını ve zorlu karşılaşmaları kazanarak ilk yarıyı moralli kapatacaklarını dile getiren Kızılcabölükspor Başkanı Osman Duran,” Alanya Kestel maçından üç puan bekliyorum. Bununla beraber ilk yarının kalan son üç maçında da 9 puan hedefliyorum. Takım olarak her geçen gün iyiye gidiyoruz ve daha da iyi olacağız. Son haftalarda gelen puanlar bizleri fazlasıyla mutlu etti. Fut bolcularım üç maçtan 9 puan alarak hem beni, hem yönetim kurulumu hem de taraftarlarımızı büyük sevince boğacaktır. Ben sonuna kadar teknik heyet ve futbolcularımın arkasındayım” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.