Süper amatör küme maçları ile Bölgesel amatör liginde oynanan maçları büyük bir heyecanla takip ettiğini ve yeni sezonda oynayacakları birinci amatör kümede Kalınkozspor’un iyi işler yapabilmesi içinde gerekli çalışmaların yapıldığını dile getiren Kalınkozspor Başkanı Seyhan Duru,” Yeni sezonda mücadele edeceğimiz birinci amatör küme maçları için gerekli çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sezonda ligde söz sahibi olacak ve şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurmak için mücadelemiz sürüyor. Kalınkozspor amatör liglerin en renkli takımlarından biri ve yeni sezonda da aynısı olacak. Biz maçların başlamasını bekliyoruz” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.