Birinci amatör küme D gurubunda mücadele edecek Sanayigücü’nde ince hesaplar yapılmaya şimdiden başlandı. Birinci amatör küme maçlarında işlerinin sanıldığı kadar kolay olmayacağını ve bütün maçların çok çetin geçeceğinin altını çizen Sanayigücüspor Başkanı Kamil Akşit,” Birinci amatör maçları hayırlı olsun. Yeni sezonun da bütün birinci amatör küme takımlarına başarılar şampiyonluklar getirsin. İşimiz sanıldığı kadar kolay olmayacak. Bizim hedefimiz belli. Biz en iyi sonuçları almak için sahada olacağız. Bunun içinde hazırlıklarımız aylar öncesinden başlamıştı. Şimdi rakiplerimiz belli ve bizde buna göre gerekli hamlelerimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çok güçlü ve çok iyi takımların olduğu gurupdayız. İşimiz hiç kolay olmayacak” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.