Kalan maçlarda kesinlikle hata yapmak istemediklerini ve bunun içinde gerekli takviyeleri takıma yaptıklarını dile getiren Yeşilköyspor Başkanı Ekrem Civan, ”İki haftalık ara takıma çok iyi geldi. Bu arada bizlerde takıma gerekli takviyeleri gerçekleştirdik. Denizligücü maçından üç puan bekliyorum. Biz kalan maçlarda daha dikkatli olmak zorundayız. Her maçın ayrı bir heyecanı olacak ve biz bu maçlardan yüzü gülerek ayrılacağız. Pazar günü oynayacağımız karşılaşmada taraftar desteğine ihtiyacımız olacak. Bu karşılaşmada taraftarlarımız yanımızda olsun. Çünkü çok kritik bir maça çıkacağız. Bundan sonra kaybetmeye ve puan kaybına asla tahammülümüz yok“ dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.