İkinci yarı maçları için gerekli hamlelerin mutlaka yapılacağının altını çizen Bağbaşı Zeytinköyspor Başkanı Kenan Şenel, ikinci yarıda daha farklı bir takım izlettireceklerini de sözlerine ekledi. Başkan Şenel,” İlk yarı maçlarında beklentilerimizin uzağında kaldık. Biz yeni ve gençlerden oluşan bir kadro ile mücadele ediyoruz. Genç oyuncularımızın gösterdiği performans beni mutlu ediyor. Yenilmişiz yenmişiz önemli değil. İnici yarı toparlanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Gerekirse belirli bölgelere transfer çalışmalarımız olacak. İkinci yarı maçları için daha zamanınız var. En kısa süre içinde gerekli hamleleri yapmaya başlayacağız. Bu konuda antrenörümüz Mustafa Duran’ın vereceği rapora bağlı” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.