Sezai Sakin Play-Of liginin 2. Haftasında oynanan karşılaşmada Tavas Birlikspor 4 – 0 Şemiklerspor’u yenerek DENKO Süper Lige merhaba dedi.
Şemiklerspor karşılaşmasında hak ettikleri bir galibiyet alarak DENKO Süper lige merhaba dediklerini belirten Tavas Birlikspor Teknik Direktörü Melih Özbudak “ sezon başında Tavas Birlikspor olarak sezon sonunda şampiyonluk hedefimiz vardı ve bugün bunu hedefimizi sahadaki oyuncularımız ile başardığımız için çok mutluyum. Bu şampiyonluğun en büyük mimarları elbette sahada 90 dakika boyunca mücadele eden terlerinin son damlasına kadar varını yoğunu ortaya koyan futbolcularıma teşekkür etmek istiyorum. Şampiyonluk Tavas Birliksapor’a ve Tavas halkına hayıırlı olsun” dedi.
GÜLÇÜ “ HAK EDEREK ŞAMPİYON OLDUK “
Şampiyonlukta emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ettiğini ifade eden Tavas Birlikspor Başkanı Raşit Gülçü “ bugun almış olduğumuz galibiyet ile DENKO Süper Lig hasretine son verdik. Şampiyonlukta emeği geçen Tavas Birlikspor, Teknik Ekibine, her karşılaşamada 90 dakika aslanlar gibi mücadele eden oyuncularımıza ve bizi 90 dakika kendi sahamızda olsun deplasmanda olsun bizi destekleyen Tavas halkına armağan olsun “ dedi. Nurşah SANCAK
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.