Son haftalarda aldığı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken Kızılcabölükspor, Siirt İl Özel İdare maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet, futbolcularına uyarılarda bulunarak, Siirt İl Özel İdare maçının çok dikkat edilmesi gerektiğini ve yapacakları bir hatanın dahi telafisinin mümkün olmayacağını dile getirdi.
Son oynadıkları Alanya Kestel karşılaşmasında futbolcularının çok iyi mücadele ettiğini ve aynı mücadeleyi Siirt karşısında da göstermeleri gerektiğinin altını çizen Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet,” Siirt İl Özel İdare maçı bizim için çok önemli bir maç. Rakibimiz ile aynı şartlar altında mücadele edeceğiz. Bizim sadece saha avantajımız var ve biz bunu iyi kullanmak zorundayız. Pazar günü oynayacağımız kritik karşılaşmada rakibimize puan kaptırmamamız gerekiyor. İlk yarıda kalan son iki maçı da kazanarak ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmekte en büyük amacımız. Bunu da yapacak çok karakterli oyunculardan kurulu bir kadromuz var. Pazar günü oynayacağımız Siirt İl Özel İdare maçında taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Taraftar desteğine şimdi daha çok ihtiyacımız var” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.