06-09 Nisan 2023 tarihleri arasında Görme Engelli Okullar Arası Yıldızlar Goalball Türkiye Şampiyonası Aksaray’da düzenlendi. Türkiye’de bulunan 18 görme engelli okulunun katıldığı şampiyonada Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Kız ve Erkek Goalball takımları şampiyon oldu. Turnuvada hem Kız Takımı, hem Erkek Takımı maçlarını namağlup olarak tamamladı.
HEDEF AY YILDIZLI MİLLİ FORMA
Denizli’yi başarıyla temsil eden sporcular ayağının tozuyla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ı ziyaret etti. Şampiyonaya hazırlanmalarından kupaya uzanan hikâyelerini İlman’la paylaşan sporcular, yeni hedeflerinin ay yıldızlı milli formayı giymek olduğunu belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü İlman, elde ettikleri başarıdan gurur duyduklarını ve engelli branşlara her zaman olduğu gibi destek vereceklerini kaydetti. NUrşah SANCAK
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.