Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK) öğrencileri, Denizli OSB Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen “Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Kuluçka Merkezleri’nde Gençlerle Üretiyoruz” seminerinde Kütahya Tasarım Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ile buluştu. Prof. Dr. Ersan Öz, yoğun katılımla gerçekleşen seminerde Teknokent çalışmaları, Kuluçka Merkezleri’nde yer alma koşulları, özgün proje üretimi ve kazanımları konularında önemli bilgileri öğrencilerle paylaştı. İnteraktif şekilde, sohbet havasında geçen seminerin sonunda DOSTEK Koleji Müdür Başyardımcısı Emel Gönenmiş, Kütahya Tasarım Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz’e teşekkür plaketi takdim etti. HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.