Ülkenin her yer yerinde basın açıklamaları ve imza masaları ile sorunu gündemde tutmaya devam ediyor. Daha önce Vatan Partisi İl Başkanlığı daha önce bir basın açıklaması yaparak hem zamları proteste etmiş hem de kamulaştırma talebinde bulunmuştu. Şimdi de Pamukkale İlçe Başkanlığı “Ucuz Elektrik ve Güvenliğimiz İçin Kamulaştırma” kampanyası çerçevesinde imza masası açtı. Gazi Mustafa Kemal Bulvarında Gazi İlkokulunun karşısında açılan imza masasında çok sayıda vatandaş imza verdi. Vatan Pamukkale İlçe Başkanı Öğretmen Avukat Müzeyyen Susar ve Partililer anonslarla yurttaşları imza vermeye çağırdı ve yoldan geçenlere açıklayıcı bildiriler dağıttı.
Editör: Sevilay KAYAN / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.