Hacıkaplanlar Mahalle Muhtarlığı’na aday olan Hikmet Yuvacı, seçildiğinde muhtarlık maaşını bağışlayacağını dile getirdi. Yuvacı yaptığı açıklamasında; “Muhtarlık maaşımı noter huzurunda maddi sıkıntısı olan öğrencilere, ihtiyaç sahiplerine vereceğim. Kazandığım gün noter huzurunda fakir fukara için bağışlayacağım” dedi.
“PROJELERİMİZİ HAYAT GEÇİRECEĞİZ”
Projelerinden söz eden Yuvacı; “Okula giden öğrencinin simidini, içeceğini muhtarlığın önünden alabilecek. Muhtarlığımızda ikramımız eksik olmayacak. Mahallemizden Hasan İlhan adında şehidimiz var. Onun isminin yaşatılması için Hacıkaplanlar Mahalle Muhtarlığının da içinde bulunduğu parka ismini vermeyi düşünüyorum. Mahallemizde iki adet çeşmemiz var. Bu çeşmelerinin bakımını ve restorasyonunu yapıp halka hizmet sunmak istiyoruz. Hizmetimizde mesai kavramımız olmayacak. Kim hasta, kim muhtaç, kim ihtiyaç sahibi onları tespit etmek bizim görevimiz olacak” dedi. Abdullah GÖNÜLTAŞ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.