MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, VATANDAŞLARIN EVLERİNE KONUK OLUYOR
417 okunma

MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, VATANDAŞLARIN EVLERİNE KONUK OLUYOR

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, iftar vakti mahallelerde vatandaşların evlerine konuk oluyor. Şahin Tin; “Ramazan bereket mevsimi. Birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz, gönüllerdeki yerimizi tazelediğimiz huzur vakti. Böylesi bereketli bir ayda vatandaşlarımızı ziyaret ederek, hem dua, hem gönül alıyoruz” dedi.

ABONE OL
13/04/2022 15:35
MİLLETVEKİLİ ŞAHİN TİN, VATANDAŞLARIN EVLERİNE KONUK OLUYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, iftar vakti vatandaşların evlerine konuk oluyor. Tavas ilçesi Balkıca ve Derinkuyu mahalleri ile Babadağ ilçesi Cumhuriyet, Yeniköy ve Mollaahmet mahallerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Şahin Tin’e, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakçı, Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçamaz, Tavas Babadağ ilçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları eşlik etti.


“SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ”


Toplumun tüm kesimleriyle her zaman irtibat halinde olduklarını, bir araya gelerek talep ve önerilere çözüm bulduklarını belirten Milletvekili Şahin Tin, Ramazan ayı vesilesiyle de vatandaşları evlerinde ziyaret ederek iftar sofralarına misafir olduklarını söyledi. Şahin Tin; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedî azaptan kurtuluş olan Ramazan ayı vesilesiyle fırsat buldukça vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ediyoruz, iftar sofralarına konuk oluyoruz. Böyle müstesna bir ayda hemşehrilerimiz ile bir arada olmak aynı sofrayı paylaşmak huzurumuzu katlıyor. Allah oruçlarımızı kabul etsin. Milletimize hizmet etmek, memleketimizi güçlendirmek ve kalkındırmak için üzerimize düşen her ne varsa yerine getirmenin gayretindeyiz. Vatandaşlarımızdan gelen talepler her daim önceliğimiz oldu, önerilerini dikkate alıyoruz ve çözüm için gerekli girişimlerde bulunuyoruz. Ziyaret ettiğimiz büyüklerimizin bizlere verdikleri öğütler, zorluklarla yoğrulmuş tecrübeleri ufkumuzu açıyor. Hem gönüllerini alıyoruz, hem de dualarını. Gönlü zengin, ağzı dualı, gayretli milletimiz bizim en büyük güvencemiz” dedi.


“TEŞKİLATIMIZ TEYAKKUZ HALİNDE”


İftarın ardından mahallelerdeki teşkilat mensuplarının evlerini de ziyaret ettiklerini belirten Milletvekili Şahin Tin; “Birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi tazeliyoruz. Teşkilatımız milletimize hizmet için her daim teyakkuz halinde. Teşkilat mensuplarımızın azmi, emeği, fedakârlığı yadsınamaz. Medeniyetimizin bize yüklediği sorumlulukları yerine getirmek için teşkilatımızın tüm mensuplarıyla birlikte canla başla çalışıyoruz. Birlik ve beraberliğimize sıkı sıkıya sarılıp gayret ve dualarla medeniyetimizi daha güzel yarınlara taşıyacağız. Memleketimizin yarınları için hep birlikte daha çok çalışmak daha çok alın teri akıtmak mecburiyetindeyiz. Üreten, emek veren mücadele içinde olan vatanın güzel yarınlarına dair gayreti olan herkesin yanındayız. Elbette zorluklar yaşıyoruz, zaman zaman sıkıntılara düçar oluyoruz. İnşallah tüm bu zorlukların da üstesinden geleceğiz. Milletimizde bu inanç, bu cesaret, bu kararlılık ve bu özveri oldukça aşamayacağımız engel yok. Bize düşen ise daha çok çalışmak, gelecek kuşaklara itibarlı, güçlü ve müreffeh bir Türkiye bırakmak için hep birlikte gayret göstermektir” dedi.

Editör: Sevilay KAYAN / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.