Eğitime verdiği desteklerle adından sıkça söz ettiren Merkezefendi Belediyesi çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan LGS sınavı öncesinde Merkezefendi Belediyesi tarafından Merkezefendi Belediyesi Merkez Kütüphanesi’nde ‘İMT Hoca ile LGS Motivasyon Semineri’ gerçekleştirildi. 8. sınıf öğrencilerinin ve ailelerinin yer aldığı seminere konuşmacı olarak Matematik Öğretmeni İbrahim Taş katıldı. Sınav motivasyonu sağlamak ve öğrencilerin sınav kaygısını yenmesi amacıyla düzenlenen seminere öğrenci ve aileleri yoğun ilgi gösterdi.
“SINAVA GİRECEK OLAN TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Öğrencilerimizin ilgiyle takip edeceği seminerde; öneriler, sınav öncesinde ve sınavda yapılması gerekenler, stres yönetimi ve motivasyonu konusunda bilgiler verildi. Bu önemli bilgiler öğrencilerimiz için çok kıymetli. Onların yanında olarak kaygılarına ve streslerine çözüm olmaya çalışıyoruz. Sınava girecek olan tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi. HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.