Ligde son haftalarda iyi bir çıkış yakaladıklarını ve bunu Alanya Kestel maçında da sürdürmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getiren Kızılcabölükspor teknik direktörü Hasan Şermet,” Pazar günü deplasmanda Alanya Kestel ile zorlu bir maç oynayacağız. Bu maçı kazanmak adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Futbolcularım çok iyi bir performans yakaladılar ve bunu Alanya deplasmanında da sürdüreceklerdir. Benim her zaman belirttiğim gibi biz iyi bir takımız. Sadece şanssızlıklar yaşadık ve bunu d a üç haftadan b.u yana üzerimizden attık. İnşallah Alanya Kestel maçından iyi sonuçla dönüp taraftarlarımızı sevindireceğiz” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.