Genç oyuncularının gelecek için kendisini umut verdiğini ve birinci amatör küme F gurubunda iyi işler yaparak parmakla gösterilen bir takım olacaklarını dile getiren Tekkeköyspor Başkanı Mehmet Ersarı,” Birinci amatör küme F gurubunda çok güçlü takımlar bulunuyor. Bizde güçlü bir takımız. Benim genç oyunculara inancım tam. Ligde çok iyi işler yapacaklar ve büyük bir başarı elde edecekler. Biz ligde parmakla gösterilen takımlar arasında yer alacağız. İyi ve kaliteli oyuncularımız ile lige damga vuracağız. Ligler başladığında futbolcularımın formlarından dolayı sahayla süreceğimiz 11’de büyük zorluk yaşayacağımızdan eminim. Çünkü genç oyuncularımın hepsi formayı şimdiden kaptı ” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.