Çivril Nevişet Kameroğlu ortaokulunda hayırseverlerin ve öğrencilerin desteği ile oluşturulan kütüphane Kaymakam ve Belediye başkanının da katıldığı törenle açıldı. Öğrenimi devam ederken hayatını kaybeden Gülin Korkusuz adına oluşturulan kütüphane düzenlenen tören ile öğrencilerin kullanımına açıldı. İçinde yaklaşık 4100 kitap bulunan kütüphane Gülün Korkusuz’un ailesi ve hayırseverleri ile okul öğrencilerinin bağışladığı kitaplardan yapıldı. Kütüphanenin açılış töreninde konuşan okul müdürü Sedat Aydın iki yıl önce kaybettikleri öğrencileri adına hazırlanan kütüphanenin öğrencilerin faydalanabileceği kitaplardan oluştuğunu belirterek “kütüphanemiz farklı kategorilerden yaklaşık 4100 kitabı barındırıyor. Öğrencilerimizin okul saatleri içinde her zaman kullanabilecekleri başında sürekli görevli bir öğretmen arkadaşımızın bulunacağı bir ortam oluşturmaya çalıştık. Kütüphane için bizlere her zaman destek olan başta Korkusuz ailesi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kütüphanemiz, okulumuz, öğrencileriz ve Çivril’imize hayırlı olsun” dedi.
Konuşmanın ardından, kütüphanenin de bulunduğu ‘Çivril Sokağı’ koridoru ve Kütüphane okul öğrencileri ile Belediye başkanı ve Kaymakamın kestiği kurdele ile açıldı.
Editör : Fatma H. HEPEKBİÇ / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.