Bucak Oğuzhanspor karşısında geri düşmelerine rağmen futbolcularının canla başla mücadele ederek haklı bir galibiyet aldığını ve kendilerini çok sevindirdiğini dile getiren Serinhisarspor Başkan Yardımcısı Ayhan Özel,” Bucak Oğuzhanspor karşısında alınan galibiyetin önemi bizim için çok büyük. Ligde son haftalarda istediğimiz sonuçları alamadık. Bucak Oğuzhanspor karşısında canla başla mücadele ederek maçtan haklı olarak galip gelmesini bildik. Şimdi ikinci yarının planlamasını yapacağız. Takıma takviye yapılacak. Bunun için de yapacağımız toplantı sonrasında kararımızı vereceğiz. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize alınan galibiyetten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.