Total Banner
KASAPOĞLU:  İHTİYAÇ VE ÖNCELİKLERİNE UYGUN BİR HİZMET SUNULMALI
  • Horoz Medya
  • Genel
  • KASAPOĞLU:  İHTİYAÇ VE ÖNCELİKLERİNE UYGUN BİR HİZMET SUNULMALI
71 okunma

KASAPOĞLU:  İHTİYAÇ VE ÖNCELİKLERİNE UYGUN BİR HİZMET SUNULMALI

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarını değerlendirdi. Kasapoğlu değerlendirmesinde; “31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler tamamlanmış ve yerel yönetimlerde yeni bir dönem başlamıştır. Denizli’mizin kalkınması için, başta altyapı sorunları olmak üzere, sanayicilerimizin sorunlarının çözülmesi büyük önem taşımaktadır. Bu konuda Büyükşehir Belediyemize ve İlçe Belediyelerimize önemli görevler düşmektedir” dedi.

ABONE OL
02/04/2024 09:39
KASAPOĞLU:  İHTİYAÇ VE ÖNCELİKLERİNE UYGUN BİR HİZMET SUNULMALI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarını değerlendirme yaptı. Kasapoğlu değerlendirmesinde; “31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler tamamlanmış ve yerel yönetimlerde yeni bir dönem başlamıştır. Bu vesileyle, seçimlerin ülkemize, vatandaşlarımıza ve sanayicilerimize hayırlı olmasını diliyoruz. Başta Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına seçilen Sayın Bülent Nuri Çavuşoğlu olmak üzere, tüm belediye başkanlarımızı tebrik ediyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

“TÜM BELEDİYELERE BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Denizli’nin kalkınması için adımların atılması gerektiğini dikkat çeken Kasapoğlu; “Denizli’mizin kalkınması için, başta altyapı sorunları olmak üzere, sanayicilerimizin sorunlarının çözülmesi büyük önem taşımaktadır. Bu konuda Büyükşehir Belediyemize ve İlçe Belediyelerimize önemli görevler düşmektedir. Yeni dönemden beklentimiz, Denizli’mizin ihtiyaç ve önceliklerine uygun bir hizmet sunulmasıdır. Altyapı sorunlarının çözümü, şehircilik anlayışının geliştirilmesi, sanayi alanlarının artırılması ve güçlendirilmesi vd. konularda somut adımlar atılacağını ümit ediyoruz. Denizli’mizin ve bölgemizin kalkınması için tüm paydaşlarla birlikte hareket etmeye hazır olduğumuzu belirtiyor; yeni yönetim döneminde tüm belediyelere tekrar başarılar diliyoruz” açıklamasında bulundu. Hüseyin ÖZMEN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.