Türkiye’de kadın futbol liglerinde mücadele eden kulüplerin oluşturduğu Kadın Futbol Ligleri Derneği, Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Yapılan seçim sonrasında Üstek Group Horozkentspor Kulübü Başkanı Kamil Karabuğa yönetim Kuruluna seçilirken, Başkan vekili Abdülbaki Aras ise Denetim Kurulunda kendine yer buldu. Karabuğa ve Aras’ın Kadın Futbol Ligleri Derneği’nde yer alması büyük bir mutluluk yaratırken, ilerleyen günlerde de görev dağılımı yapılacak. Üstek Group Horozkentspor Kulübü Başkanı Kamil Karabuğa ve Başkan yardımcısı Abdülbaki Aras, bu güzel mutluluğu kendilerine layık gören herkese ayrı ayrı teşekkür ettiklerini ve Kadın futbolunun ileriye gitmesi içinde ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiler.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.