Klasman maçlarında her maçın çok büyük önem taşıdığını ve kendilerinin de bunun bilincinde olduklarını dile getiren Beyağaç Belediyediyespor sportif direktörü Sedat Yiyin, her maçın önemini bildiklerini ve kendilerinde buna göre önlem alacaklarını sözlerine ekledi. Kırmızı beyazlı takımın sportif direktörü Sedat Yiyin,” Sezonun ilk yarısında belirlediğimiz hedefe ulaştık. İkinci yarı maçlarına da iyi başladık. Biz süreklilik istiyoruz ve klasman gurubu maçlarında hata yapmak istemiyoruz. Klasman gurubu maçlarını belirlediğimiz hedefe ulaşacağımdan eminim. Play off maçlarına da çok iyi hazırlanarak belirlediğimiz hedefe gideceğiz. Takım olarak çok iyiyiz ve bu takım bir çok şeye hak ediyor ve ben futbolcularım ile büyük gurur duyuyorum” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.