EREN: “Togg’un suyunu çıkarmayın”
243 okunma

EREN: “Togg’un suyunu çıkarmayın”

Çivril Belediyesinin yerli otomobil #Togg’un suyun üzerinde, havada manipülasyon yapılan paylaşımına tepki gösterdi. İyi parti Denizli Büyükşehir Meclis Üyesi Koray Eren, “ Bu ülkede taş üstüne taş koyan herkesi takdir ederiz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in de dediği gibi, bu yatırımı da geç kalmış olmakla birlikte kıymetli buluyoruz. Ama bu paylaşım ilçemiz adına utanç vericidir. Togg marka değeri vardır, suyunu çıkarmayın. Derhal yapılan yanlıştan dönün” dedi.

ABONE OL
20/11/2022 14:39
EREN: “Togg’un suyunu çıkarmayın”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

#Yerliotomobil#Togg tanıtımının yapıldığı günden itibaren Türkiye’nin gündemi olmaya devam ediyor. Beyaz rengini #Pamukkale ilçesinden alan #Togg, #Denizli’de de belediyeler başta olmak üzere diğer kurum ve kuruluşlar aracılığıyla tanıtımı yapılarak, #Togg markasının arkasında olduklarının vurgusu yapılıyor.

MANİPÜLE ETTİLER

#Togg’un Anadolu ve Pamukkale isimlerini taşıyan araçlarını kullanarak paylaşımda bulunan #ÇivrilBelediyesi yaptığı manipülasyonla Denizli’nin gündemine oturdu. Çivril ilçesinin en önemli sembollerinden Işıklı gölü ile Togg bir araya getirilerek ‘Işıklı Gölümüz #Togg 2022’ye çok yakıştı” başlığı altında Çivril Belediyesi’nin resmi sosyal medya hesabında yayımlandı.

GÖLGESİ TERS PAYLAŞIM

Tasarım harikası olarak öne çıkan #Togg’un, Işıklı gölünde suyun üstünde ki boşluğa konumlandırılan fotoğrafının ve suyun altındaki yansımasının ters olması dikkatlerden kaçmadı. Çivril Belediyesi’nin bu çalışmasının Togg markasına zarar verdiği iddialarını gündeme getirdi.

ZİHİNLERİ BULANDIRDI

Sosyal medyada paylaşılan görsellere vatandaşların akıllarında soru işarati oluştu. Işıklı Gölü’nün son hali ve #Togg’un suyun üzerinde gide bilirliği beraberinde getirdi.

İşte o paylaşımlar; “Akdağın arkasına yapılan göletler sayesinde ışıklı gölüne su gelmez oldu. Amaç suyu adil bir şekilde paylaşmak olsaydı bir tane Gölet yapılır kalan su ışıklı gölüne bırakılırdı. 20 yıldır iktidarda olan akp denizli vekilleri bu işin baş sorumlusudur. Çivril ve baklan ovası fakirleştikçe bunların hoşuna gidecek anlaşılan. Hizmet etmektense fakirliği yönetmeyi seviyorlar”

“Göl ile araba arasındaki ilişki nedir suda yürür özelliği varda millete anlatmaya mı çalışıyorsunuz”,

“Togg 2022 yollarına yakışmaz ıscak asfalt arabasıymış bu”, “Bağ kuramadım.”,

“Su da damı yüzü bu Toog”

ÖNCE SUYUN YANINA TESİSİ BİTİRİN

2019 yılında 258 Dev proje içerisinde bulunan Işıklı Gölü Rekreasyon alanın bir türlü tamamlanamadığını hatırlatan İyi Parti Denizli Büyükşehir Meclis Üyesi Koray Eren, Ülkemiz adına yapılan güzel işi, kişisel beceriksizliğinizle kapatmayın” diyerek tepki gösterdi. Ülkemiz adına başarılı sayılan projeyi Işıklı Gölünün üzerinde konumlandırılıp gölgesinin ters şekilde paylaşılmasına anlam veremediğini söyleyen Eren, “Genel Başkanımız Meral Akşener’inde dediği gibi biz ülkemiz adına yapılan tüm güzel işlerin arkasındayız ve iktidarımızda gururla devam ettireceğiz. Ama daha 2019 yılında seçimlerde verdiği Dev projeler içerisinde bulunan Işıklı Gölü Rekreasyon alanı tamamlayamamış yönetim anlayışının bu projeyi nasıl olurda havada boş durur bir pozisyonda ve gölgesini ters bir şekilde hazırlatıp bunu belediyenin resmi hesabından paylaşır aklım almıyor.” dedi.

BU YANLIŞTAN DÖNÜN

#KorayEren, Çivril Belediyesi’nin #yerliotomobil#Togg’un suyun üzerinde havada manipülasyon yapılan paylaşımına tepki gösterdi. Eren, “ Bu ülkede taş üstüne taş koyan herkesi takdir ederiz. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in de dediği gibi, bu yatırımı da geç kalmış olmakla birlikte kıymetli buluyoruz. Ama bu paylaşım ilçemiz adına utanç vericidir. Togg’un marka değeri vardır, sizin oyuncağınız hiç değidir. Suyunu çıkarmayın. Bu düşünce ve yapılan uygulama yanlıştır. Derhal bu yanıştan dönün” dedi.

HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.