İŞYERİ EĞİTİMİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
912 okunma

İŞYERİ EĞİTİMİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

PAÜ Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. üniversite-sanayi iş birliği ilişkilerini geliştirmek amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, işyeri eğitimi protokolü imzalandı.

ABONE OL
20/12/2021 10:13
İŞYERİ EĞİTİMİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Teknoloji Fakültesi, PAÜ’nün sanayi ile olan iş birliklerine bir yenisini ekledi. Türkiye’nin alanında önde gelen firmalarından biri olan Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. ile işyeri eğitim protokolü imzalayan PAÜ Teknoloji Fakültesi’nin öğrencileri bu sayede teoride öğrendiği bilgileri yerinde uygulama yaparak pekiştirecek.


Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.’de gerçekleştirilen protokol törenine, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Nuri Ağdağ, Dekan Yardımcıları; Prof. Dr. Ö. Altan Dombaycı ve Doç. Dr. Sevilay Çetin, Teknoloji Fakültesi Üniversite Sanayi İş Birliği Temsilcisi Doç. Dr. İsmail Ovalı, Teknoloji Fakültesi Staj ve İşyeri Eğitimi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Engin Tan, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri; Doç. Dr. Sinan Aksöz ve Dr. Öğr. Üyesi Sidem Kaner katıldı. Toplantıda Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. adına ise Genel Müdür Macit Taşkın, Yönetim Kurulu Danışmanı Halil Göker, Ar-Ge Müdürü Orhan Akyüz, Teknik Grup Müdürü Bülent Tanrıkulu, İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Pakdoğan yer aldı.

Görüşmede, Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. arasında proje, danışmanlık, staj ve İşyeri Eğitimi, lisans ve lisansüstü tez çalışmaları ile laboratuvar altyapılarının kullanımı konularında iş birliği gerçekleştirmek üzere görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantının sonunda Teknoloji Fakültesi ile Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. arasında İşyeri Eğitimi protokolü imzalandı. İmza sonrası Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. Ar-Ge Merkezi ofis ve laboratuvarlarına ziyaret gerçekleştirildi.

Editör : Abdullah GÖNÜLTAŞ / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.