Birinci amatör kümede şampiyonluk hesapları yapan Çok İyi Babarağspor’da ince hesaplar yapılmaya şimdiden başladı. Birinci amatör küme E gurubunda işlerinin sanıldığı kadar kolay olmayacağını ve bütün maçların çok çetin geçeceğinin altını çizen Çok İyi Babadağspor Başkanı Aykut Gökşin,” Birinci amatör kuraları herkese hayırlı olsun. Yeni sezonun da bütün birinci amatör küme takımlara Nayırlar getirsin,. İşimiz sanıldığı kadar kolay olmayacak. Bizim hedefimiz belli. Biz şampiyonluk için sahada olacağız. Bunun içinde hazırlıklarımız aylar öncesinden başlamıştı. Şimdi rakiplerimiz belli ve bizde buna göre gerekli hamlelerimizi ve çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çok güçlü ve çok iyi takımların olduğu gurupdayız. İşimiz hiç kolay olmayacak” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.