Garenta Denizli Rentacar
İŞ DÜNYASINA PROJE EĞİTİMİ VERİLDİ
105 okunma

İŞ DÜNYASINA PROJE EĞİTİMİ VERİLDİ

Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) tarafından başvuruda bulunulan, GEKA 2022 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında onaylanan “İş Dünyası Projeler ile Büyüyor” konulu eğitim gerçekleştirildi.

ABONE OL
04/02/2023 13:22
İŞ DÜNYASINA PROJE EĞİTİMİ VERİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Marmaris GİAD ev sahipliğinde ve Marmaris Belediyesi işbirliğiyle Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda, 23-27 Ocak tarihleri arasında AGİKAD, AYGİAD ve EFESİAD ev sahipliğinde, Aydın Ticaret Odası işbirliğiyle Aydın Ticaret Odası Akademi Eğitim Salonu’nda, 30 Ocak – 3 Şubat 2023 tarihleri arasında DEGİAD işbirliğiyle DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Yönetim Binası’nda gerçekleştirilerek tamamlandı.  Konuşma yapan GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Mersin; STK’ları daha etkili ve güçlü kılacak en önemli mekanizmalardan birinin hibe destek programları olduğu ve finansmana erişmekte sorun yaşayan STK’ların hibe destekli proje yazma kapasitesinin geliştirilmesi kapsamında yapılan girişimlerin önemli olduğuna değindi. Proje eğitimleri kapsamında katılımcıların hibe programları hakkında bilgilendirilmesi, toplumsal, ekonomik ve sosyal kalkınmışlığın artırılması amacıyla proje yazılması, hazırlanan ve onaylanan projelerin uygulanmasında rehberlik yapabilmelerinin sağlandığı bilgilerini paylaştı. Eğitimleri veren KOBİ Atölyesi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi sahibi Petek Üzülmez’e, katılımcılara ve destekçilere GESİFED adına teşekkürlerini sundu.

İş dünyası ve STK temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği, toplamda 60 saat verilen ve 3 ilde uygulanan eğitime yaklaşık 80 kişi katıldı. 03 Şubat Cuma günü 3 ildeki eğitimlerin tamamlandığı projenin kapanışında katılımcılara “Eğitime Katılım Sertifikası” GESİFED Başkan Yardımcısı – DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, GESİFED Yönetim Kurulu Saymanı Şule Yılmaz, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi – GİKAD Başkan Yardımcısı Şebnem Dal Üzülmez, GESİFED Yönetim Kurulu Üyesi – DEGİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Erişkin tarafından verildi. Fatma TUNCER

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.