Total Banner
HOLLANDA’YA ÇIKARTMA YAPTILAR
409 okunma

HOLLANDA’YA ÇIKARTMA YAPTILAR

Denizli Sanayi Odası(DSO) Başkanvekili Okan Konyalıoğlu, oda heyeti ve Ülker Yörükoğlu Bilim Sanat Merkezi temsilcileri Hollanda’da üstün yetenekli bireylerin eğitimine yönelik “Designing the Future With Gifted” isimli Avrupa Birliği Projesi kapsamında Hollanda’da 4-8 Eylül tarihleri arasında bir dizi çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

ABONE OL
10/09/2022 10:55
HOLLANDA’YA ÇIKARTMA YAPTILAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DSO önemli bir proje çalışmasına daha imza atıyor. Üstün yetenekli bireylerin eğitimine yönelik Avrupa Birliği Projesi kapsamında Denizli Sanayi Odası(DSO) Başkanvekili Okan Konyalıoğlu, oda heyeti ve Ülker Yörükoğlu Bilim Sanat Merkezi temsilcileri Hollanda’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

“ÜSTÜN YETENEKLİ BİREYLERİN YETİŞTİRİLMESNİ AMAÇLILIYORUZ”

DSO Başkanvekili Okan Konyalıoğlu proje ve ziyarete yönelik yaptığı açıklamada; “Denizli Sanayi Odası ve Ülker Yörükoğlu Bilim Sanat Merkezi birlikteliğinde yürütülen üstün yetenekli bireylerin eğitimine yönelik “Designing the Future With Gifted” isimli Avrupa Birliği Projesi kapsamında Hollanda’da 4-8 Eylül tarihleri arasında bir dizi çalışma ziyareti gerçekleştirdik. Eğitimcilerin Eğitimi çerçevesinde Delft ve Leiden Üniversitelerine yaptığımız ziyaretlerde geleceğin sınıfları, arttırılmış sanal gerçeklik ve Karma Gerçeklik (VR, XR, AR, MR) konularında çalışmalar yaptık. Bu proje ile Denizli’nin ihtiyacı olan yazılım, donanım, robotik teknolojiler ve tasarım çözümleri geliştiren üstün yetenekli bireylerin yetiştirilmesini amaçlıyoruz. Denizli Sanayi Odası olarak böyle bir misyonla şehrimize katkı sağlamış olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.” dedi. HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.