Acıpayam ve Serinhisar’a Süt Üreticileri Birliği İktisadi İşletmesi tarafından projesi kapsamında “Soğuk Süt Tankı” dağıtım töreni yapıldı.
Acıpayam ve Serinhisar İlçeleri Süt Üreticileri Birliği İktisadi İşletmesi tarafından projesi yapılarak, finansmanı Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından karşılanan proje kapsamında “Soğuk Süt Tankı” dağıtım töreni yapıldı. GEKA tarafından hibe edilen 18 adet soğuk süt tankı sahiplerine teslim edilerek hayırlı olması temenni edildi. Törene; Kaymakam Mustafa Gürbüz, Belediye Başkan Vekili Orhan Gün, AK Parti İlçe Başkanı Fikret Gümüş, İlçe Emniyet Müdürü Salih Şen, Tarım ve Orman İlçe Müdürü Abdurrahman Oymak, GEKA temsilcisi, Süt Birliği Başkanı Muzaffer Yılmaz ve davetliler katıldı. Abdullah GÖNÜLTAŞ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.