İlk yarı maçlarında çok iyi bir grafik çizdiklerini ve süper ligde iyi bir performans gösterdiklerini dile getiren Buldanspor sportif direktörü Halil Baştürkmen, bir iki maç dışında iyi sonuçlar aldıklarını ve ikinci yarı maçlarında tempoyu daha da artırarak hedefe adım adım gideceklerini söyledi. Yeşil siyahlı takımın sportif direktörü,” İlk yarı maçların da çok iyi bir tempo yakaladık. Futbolcularım çok iyi mücadele ederek bizleri ve taraftarlarımızı sevindirdi. Bir iki maç hariç istediğimiz sonuçları aldık. Biz ikinci yarıda tempoyu daha da artırmak istiyoruz. Cumartesi günü Sarayköy sahasında Denizligücü ile oynayacağız. Zor bir maç bizleri bekliyor. Biz play off maçlarına katılmak istiyorsak ve belli bir hedefimiz varsa bu maçı kazanmak zorundayız. Bundan sonra her maç bizim için bir final olacak” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.