Genç oyuncularının gelecek için kendisini umut verdiğini ve birinci amatör küme C gurubunda iyi işler yaparak parmakla gösterilen bir takım olacaklarını dile getiren Tavas Birlikspor Başkanı Raşit Gülcü,” Birinci amatör küme C gurubunda çok güçlü takımlar bulunuyor. Bizde iyi ve güçlü bir takımız. Benim genç oyunculara inancım tam. Ligde çok iyi işler yapacaklar ve büyük bir başarı elde edecekler. Biz ligde parmakla gösterilen takımlar arasında yer alacağız. İyi ve kaliteli oyuncularız ile lige damga vuracağız. Yeni sezonun tüm birinci amatör küme takımlarımıza hayırlı olsun. Sakatlıkların olmadığı, centilmenlikler ve dostlukların olduğu güzel bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.
Editör : Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.