İkinci yarının ilk iki haftasında alınan sonuçların kendilerini üzdüğünü ve Dokuzkavaklarspor karşısında alınan galibiyetin kendilerine ilaç gibi geldiğini dile getiren Demiryolgücü Başkanı Uğur Selçuk Evran,” Dokuzkavaklarspor karşısında alınan galibiyet bizim için çok anlamlı oldu. Rakibimiz lig lideri ve aynı zamanda namağluptu. Bizim futbolcularımız galibiyete inandılar ve kazanmayı bildiler. Kendilerini yürekten kutluyorum. İkinci yarının ilk iki haftasında aldığımız yenilgiler alınan galibiyetten sonra unutuldu. Biz önümüze bakmaya devam edeceğiz ve daha iyi sonuçlar almak için mücadele edeceğiz” dedi.
Editör: Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.