Takım olarak ikinci yarı maçlarına çok iyi başladıklarını ve kendi sahalarının özlemini giderdiklerini dile getiren Yeşilköyspor Başkanı Ekrem Civan, futbolcularına ve teknik heyetine tek tek teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi. Yeşilköyspor Başkanı Ekrem Civan,” Yaklaşık üç aylık bir aranın ardından kendi sahamızda ilk maçımızı İncilipınargücü ile oynadık. Futbolcularım 90 dakika boyunca canla başla mücadele ettiler. Hepsini yürekten teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha iyi olacağız. İlk yarı maçlarında genç oyuncularımız bir acemilik çektiler. Şuan lige iyice ısındılar. İnşallah bizleri daha güzel günler bekliyor. Bizim gençleştirme çalışmalarımız devam edecek” dedi.
Editör :Orhan MIKIROĞLU / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.