Total Banner
EĞİTİME KATILANLARA SERTİFİKA VERİLDİ
700 okunma

EĞİTİME KATILANLARA SERTİFİKA VERİLDİ

DESİAD-GEKA iş birliği ile gerçekleştirilen “Verimlilik İçin Öncelik İnsan Kaynakları Yönetimi” eğitimlerine katılan üye şirketlere ve şirketlerin çalışanlarına sertifikaları verildi. Törene eğitmen Prof. Dr. Kamil Orhan “Bir Değer Olarak İnsan Yönetimi: Yetenek ve Nitelik” başlıklı sunumu yaptı.

ABONE OL
21/09/2022 15:28
EĞİTİME KATILANLARA SERTİFİKA VERİLDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DESİAD – GEKA iş birliği ile gerçekleştirilen “Verimlilik İçin Öncelik İnsan Kaynakları Yönetimi” eğitimlerine katılım gösteren üye şirketlere ve şirket çalışanlarına sertifikaları Denizli İhracatçılar Birliği Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle verildi. Törene DESİAD Başkanı İbrahim Şenel, GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan, DESİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ile DESİAD Üyesi firmaların temsilcileri katıldı.

Törende konuşan GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan, GEKA’nın desteklerinin devam edeceğini ifade ederek, özellikle eğitim çalışmalarına önem verdiklerini söyledi. 2022’de olduğu gibi 2023’te de desteklerin devam edeceğini belirtti.

DESİAD Başkanı İbrahim Şenel’de, sürdürülebilirlik hedefinde insan kaynakları yönetiminin önemine değinerek, eğitim çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. Şenel ayrıca Pamukkale Üniversitesi ile işbirliği içinde olduklarını belirterek, nitelikli insan kaynağına katkıda bulunmak istediklerini dile getirdi.

Tören öncesi eğitmen Prof. Dr. Kamil Orhan “Bir Değer Olarak İnsan Yönetimi: Yetenek ve Nitelik” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. DESİAD Başkanı İbrahim Şenel, GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan ve eğitmen Prof. Dr. Kamil Orhan, “Verimlilik İçin Öncelik İnsan Kaynakları Yönetimi” eğitimlerine katılım gösteren üye şirketlere ve şirket çalışanlarına sertifikaları verildi.

Abdullah GÖNÜLTAŞ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.