DTB VE DTO DENİZLİ HEYETİNDEN TOBB ÇIKARMASI
144 okunma

DTB VE DTO DENİZLİ HEYETİNDEN TOBB ÇIKARMASI

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Yayan, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Sarıkaya, meclis üyeleri Denizli heyeti olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

ABONE OL
17/11/2022 12:45
DTB VE DTO DENİZLİ HEYETİNDEN TOBB ÇIKARMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Ticaret Borsası, Denizli Ticaret Odası ve meclis üyeleri ile birlikte Denizli heyeti olarak TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti. Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette iki odanın katılımıyla Denizli gündemli toplantı düzenlendi. Toplantıda Başkan Tefenlili ve Başkan Erdoğan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na devam eden ve yapılacak projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

“TOBB BAŞKANIMIZDAN ÜYELERİMİZ İÇİN NE İSTESEK HEP OLUMLU SONUÇ ALDIK”

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili; “Seçim süreci bitti. Bundan sonra bize çalışmak düşüyor. Sektörümüze ve üyelerimize hizmet etmek düşüyor. Allah ömür verirse 4 yıl daha Denizli’mize bu hizmeti vermeye gayret edeceğiz. Ticaret Borsası olarak, Ticaret Odası ile birlikte TOBB Başkanımızı ziyaret ettik. Çok da güzel oldu. Başkanımızdan biz ne istesek, ne zaman arasak üyelerimiz adına hep olumlu sonuç aldık. Onun için çok teşekkür ederiz. Biz memnunuz. İnşallah beraber çalışmaya devam ederiz. İnşallah Genel Kurul’da Başkanımızı yeniden Başkan olarak görmek istiyoruz. Başkanımıza destek veriyoruz. Destekçisiyiz. İnşallah tekrar seçilir ve bu hizmetlere devam eder” ifadelerini kullandı.

“YOĞUN BİR KATILIMLA GELDİK”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz düğün havasında bir seçim gerçekleştirdik. Çalışanın koşturanın mücadele edenin şehirler yanında olur. Buradan tüm esnafımıza, ticaret erbabımıza, sanayicimize ve ihracatçımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın TOBB Başkanımıza özellikle yoğun bir katılımla geldik. Özellikle pandemi döneminde bizim sahadan kendilerine aktarmış olduğumuz, sektörlerden gelen 169 tane konuyu bizzat kendisine ilettik. O da bizzat takip etti. İlgili Bakanlara iletti. Sayın Cumhurbaşkanımıza konuları taşıdı. Hızlı bir şekilde sonuç aldık. İhracatımızı, istihdamımızı, üretimimizi artırarak devam ettirdik. Burada da TOBB önderliğinde, Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ve takdiri ile Bakanlarımızın da emeğiyle hızlı sonuçlar elde ettik. Sayın Rifat Başkanımıza buradan canı gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.