Garenta Denizli Rentacar
DSO’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
385 okunma

DSO’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Denizli Sanayi Odası bilgilendirme toplantıları kapsamında, İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş. işbirliği ile “Küresel Girişim Ekosistemi ve Teknolojide Yatırımcı Olmak” konulu girişim sermayesi bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

ABONE OL
08/03/2022 15:52
DSO’DAN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DSO’nun konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcıları Selim Kasapoğlu, İ. Okan Konyalıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ile DSO üyelerinin yanı sıra, sanayiciler ve iş insanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan DSO Başkanı Müjdat Keçeci, “Büyümek isteyen, yüksek getiri hedefleyen, yatırımcılar için çok önemli olan girişim sermayesi ekosisteminin tüm detaylarının anlatılacağı ve bu ekosistemde artık kendini kanıtlayıp belli bir noktaya gelmiş küresel teknoloji şirketlerine yatırım yaparak nasıl yüksek getiri sağlanabileceğinin anlatılacağı toplantımıza hoş geldiniz. Hepimiz için yararlı bir toplantı olmasını diliyorum.” dedi.

İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş. Girişim Ortağı Canberk Mersin, “Küresel ölçekte veya bulunduğu kıtada, sektörünün en iyi teknoloji şirketlerine yatırım yapıyoruz. Başlangıç aşamasındaki şirketlerin risk derecesini göz önünde bulundurarak, yalnızca hali hazırda büyük olan ve hızlı büyüyen şirketlerle ilgileniyoruz. Odak alanlarımız dünyayı dönüştüren finansal teknolojiler, sağlık teknolojileri, web 3.0, uzay teknolojileri, yapay zeka ve büyük veri teknolojileridir. Yatırımlarımızın küresel ölçekte başarılı olması için, Silikon Vadisi’nin en iyi fonları ve Amazon, Google, JP Morgan gibi sektöründe lider olan şirketlerle birlikte yatırım yapıyoruz. Sadık Ventures olarak yatırım yaptığımız şirketlerin toplam değeri 2 yılda dolar bazında 3 kat, TL bazında 5 kat arttı; Türkiye’nin en başarılı bir kaç fonundan biri olduk. Yatırımcı ilgisinin sonucunda, aile ofisi dışında da bu fonu büyütmek için, Türkiye’nin bağımsız en büyük portföy yönetim şirketi olan İstanbul Portföy ile beraber Fidelis Ventures’ı kurduk. Bu kapsamda Denizli Sanayi Odası’nda fonumuzu anlattık, yatırımcı ilgisinden memnunuz. Teknoloji yatırımcılığına olan güveni ve vizyoner bakış açısı için Sayın Başkanımız Müjdat Keçeci ve DSO Yönetimine teşekkür ederiz. ”diye konuştu.

Editör: Sevilay KAYAN / HABER MERKEZİ

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.