Doğalgaz dağıtım firması Enerya Gaz Dağıtım A.Ş Denizli İl Müdürü Zekeriya Kurşunluoğlu ile firmanın Etüt Proje ve Yapı Müdürü Candaş Ali Yıldırım, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Akcan, yapılan görüşme sonucunda 2022 yılı içerisinde Çal ilçe merkezine kazma vurulup, doğalgaz şebekesinin döşenmesi için çalışmalara başlanacağı müjdesini verdi.
Başkan Akcan, ilçe merkezinde her sokak ve caddenin kazılıp şebekenin döşeneceğini, 3 ile 5 yıl içinde tüm çalışmaların tamamlanmasının planlandığını söyleyerek, “Çal’ın doğalgaz hayali gerçek olacak. Firma, bu yıl içinde kazmayı vurup çalışmalara başlıyor. Uzun zamandır Çal’a doğalgaz gelmesi için çabalıyoruz. Milletvekillerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Editör :Fatma HAYTAN / HABER MERKEZİ
GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GENEL
27 Temmuz 2024YAZARLAR
27 Temmuz 2024ÇEVRE
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.